You are currently not visiting the preferred language for your location. Do you want to go to your preferred language?

Sök
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Silvent employee with headset.

Kontakta oss


Försäljningskontor Silvent Northern Europe
Vevgatan 15, 504 64 Borås, Sweden

E-mail: info@silvent.se
Telefon: +46 33-23 79 00
Telefontid: Må-Fre: 07:30 – 16:00

Anton Bengtsson

Försäljning & rådgivning för
Sverige, Norge, Danmark & Island

God applikationskunskap inom blåsning med tryckluft. Specialistkunskap inom metallprodukter, stål & aluminium samt fordonsindustrin.

E-mail: a.bengtsson@silvent.se
Telefon: + 46 (0) 33 23 79 22

Jonathan Moreillon

Försäljning & rådgivning för
Sverige, Norge, Danmark & Island

God applikationskunskap inom blåsning med tryckluft.

E-mail: j.moreillon@silvent.se
Telefon: + 46 (0) 33 23 79 26

Sales person Silvent NE

Måns Harvidsson

Försäljning & rådgivning för
Sverige, Norge, Danmark & Island

God applikationskunskap inom blåsning med tryckluft. Specialistkunskap inom massa & papper, träprodukter samt livsmedel & tobak.

E-mail: m.harvidsson@silvent.se
Telefon: +46 (0) 33 23 79 14

Oscar Alfelt

Försäljning & rådgivning för
Sverige, Norge, Danmark & Island

God applikationskunskap inom blåsning med tryckluft. Specialistkunskap inom plast- & gummiprodukter, träprodukter samt maskintillverkare.

E-mail: o.alfelt@silvent.se
Telefon: +46 (0) 33 23 79 16

William Christiansson

Försäljning & rådgivning för
Sverige, Norge, Danmark & Island

God applikationskunskap inom blåsning med tryckluft.

E-mail: w.christiansson@silvent.se
Telefon: + 46 (0) 33 23 79 27

Sales person Silvent NE

Anton Olander

Ingenjör och kvalitetschef

God applikationskunskap inom blåsning med tryckluft.

E-mail: a.olander@silvent.se

Peter Svensson

Ingenjör

God applikationskunskap inom blåsning med tryckluft. Specialistkunskap inom stål & metaller.

E-mail: p.svensson@silvent.se

Hitta din Silvent representant

Välj land i listan nedan för att hitta din Silvent representant.

Kom i kontakt med oss

Hör gärna av dig till oss om du har några frågor. Fyll i formuläret nedan, så kontaktar någon av våra representanter dig inom kort.