Neem contact met ons op:
+31 202623610
Ons verkooppersoneel kan u helpen met uw bestelling en met technische ondersteuning. Openingstijden zijn van 7 am – 4:30 pm.

Silvent 310 Z+

SILVENT 310 Z+ is een modulair, energie-efficiënt luchtmes dat een extreem krachtige en effectieve blaaskracht genereert met een uitzonderlijk laag geluidsniveau. Perslucht wordt optimaal gebruikt in dit luchtmes. Het unieke design introduceert een nieuw technologisch blaaskenmerk. Het aerodynamisch nozzle-design bereikt het effect door het maximaal aanzuigen van lucht. Elke mond is tevens uniek ontworpen om de aanzuigomgeving te optimaliseren. SILVENT 310 Z+ modules kunnen gemakkelijk worden gecombineerd om de gewenste lengte te verkrijgen van het luchtmes (zie SILVENT A 12 in accessoires).
Geluidsvermindering 84%
Lucht-/kostenbesparing 43%

Specificaties

SI-eenheden Amerikaanse eenheden  
Blaaskracht30.0 N6.6 lbs
Luchtverbruik152.0 Nm³/h89.5 scfm
Geluidsniveau90 dB(A)
BlaaspatroonVlak
AansluitingG 1/2" 1/2"
AansluittypeVrouwelijk
Afmeting153x28x80 mm6.02x1.10x3.15 inch
MateriaalZytel
Max. temp.180 °C356 °F
Max. werkdruk1.0 MPa143.0 psi

Voordelen

Vervang open pijp12 mm1/2 inch
Geluidsvermindering [dB(A)]26 dB(A)84 %
Lucht-/kostenbesparing [Nm³/h]114 Nm³/h43 %
Voldoet aan de EU MachinerichtlijnJa

Blaaseigenschappen bij verschillende soorten druk

SI-eenheden (kPa)2004006008001000
Blaaskracht (N)13.424.836.247.659.0
Luchtverbruik (Nm³/h)80128176224272
Geluidsniveau (dB(A))8187.591.193.394.7
Amerikaanse eenheden (psi)406080100120
Blaaskracht (oz)6088116144172
Luchtverbruik (scfm)567696116136
Geluidsniveau (dB(A))8386.889.691.793.5

Luchtkegelpatronen en snelheidsverdeling

SI-eenheden (mm)50100200300400500
Blaaspatroon (wijdte)172192232272312352
Blaaspatroon (hoogte)4565105145185225
Snelheid (m/s)12610560423734
Amerikaanse eenheden (inch)248121620
Blaaspatroon (wijdte)6.777.569.1310.7112.2813.86
Blaaspatroon (hoogte)1.772.564.135.717.288.86
Snelheid (ft/s)413344197128121112

Blaaspatroon

100 (4")
200 (8")
300 (12")
192 (7.56")
232 (9.13")
272 (10.7")