Neem contact met ons op:
+31 202623610
Ons verkooppersoneel kan u helpen met uw bestelling en met technische ondersteuning. Openingstijden zijn van 7 am – 4:30 pm.

Silvent 703 L

SILVENT 703-L is een roestvast stalen Laval nozzle. In deze lucht-nozzle wordt perslucht optimaal gebruikt waardoor een geheel nieuwe dimensie aan blaas technologie wordt toegevoegd. Het effect wordt verkregen door een kernstraal die beweegt met supersonische snelheid te omgeven met een beschermende luchtmantel die parallel aan de richting van de centrale straal beweegt. De kernstraal in de 703 L wordt gegenereerd door een Laval nozzle. Het ontwerp van de nozzle zet alle energie opgeslagen in de perslucht om naar kinetische energie zonder de luchtstroom lateraal te laten uitzetten nadat deze de nozzle is gepasseerd. Door de beschermende luchtlaag zorgt de omringende lucht niet voor het vertragen van de kernstraal, die zo volledig tot zijn recht komt. De gasstroom voorkomt turbulentie, waarbij het geluidsniveau verlaagd wordt.
Geluidsvermindering 69%
Lucht-/kostenbesparing 49%

Specificaties

SI-eenheden Amerikaanse eenheden  
Blaaskracht10.6 N2.3 lbs
Luchtverbruik60.0 Nm³/h35.3 scfm
Geluidsniveau91 dB(A)
BlaaspatroonLaval
AansluitingG 1/2" 1/2"
AansluittypeVrouwelijk
Afmeting 23x33 mm 0.91x1.30 inch
MateriaalRoestvast staal
Gewicht0.0500 kg0.110 lbs
Max. temp.400 °C752 °F
Max. werkdruk1.0 MPa143.0 psi

Voordelen

Vervang open pijp8 mm5/16 inch
Geluidsvermindering [dB(A)]17 dB(A)69 %
Lucht-/kostenbesparing [Nm³/h]58 Nm³/h49 %
Voldoet aan de EU MachinerichtlijnJa

Blaaseigenschappen bij verschillende soorten druk

SI-eenheden (kPa)2004006008001000
Blaaskracht (N)4.38.213.0217.221.7
Luchtverbruik (Nm³/h)27.048.370.193.0114.9
Geluidsniveau (dB(A))87.890.092.895.297.2
Amerikaanse eenheden (psi)406080100120
Blaaskracht (oz)20.831.842.753.064.2
Luchtverbruik (scfm)21.230.240.148.657.6
Geluidsniveau (dB(A))88.590.892.293.895.6

Luchtkegelpatronen en snelheidsverdeling

SI-eenheden (mm)50100200300400500
Blaaspatroon (ø)95140190235280330
Snelheid (m/s)251201101745348
Amerikaanse eenheden (inch)248121620
Blaaspatroon (ø)3.745.517.489.2511.0212.99
Snelheid (ft/s)823659331243173157

Blaaspatroon

100 (4")
200 (8")
300 (12")
140 (5.51")
190 (7.48")
235 (9.3")