Neem contact met ons op:
+31 202623610
Ons verkooppersoneel kan u helpen met uw bestelling en met technische ondersteuning. Openingstijden zijn van 7 am – 4:30 pm.

Silvent 707 L

SILVENT 707 L: met een roestvast stalen nozzle. Perslucht wordt optimaal gebruikt in deze nozzle en zijn introductie staat voor een geheel nieuwe dimensie in blaastechnologie. Het effect wordt verkregen door een kernstraal die beweegt met supersonische snelheid te omgeven met een beschermende luchtmantel die parallel aan de richting van de centrale straal beweegt. De centrale luchtstroom in de Silvent 707 L wordt gegenereerd door een Laval nozzle. Het ontwerp van de nozzle zet alle energie opgeslagen in de perslucht om naar kinetische energie zonder de luchtstroom lateraal te laten uitzetten nadat deze de nozzle is gepasseerd. De beschermende luchtlaag voorkomt dat de kernstroom vertraagd wordt door de omgevende lucht en zorgt ervoor dat het volledig tot zijn recht komt. Dit verhindert het ontstaan van turbulentie en verlaagt tevens het geluidsniveau. Voldoet volledig aan de eisen voor geluidsbeperking van de EU Machinerichtlijn en de OSHA veiligheidsreguleringen.
Geluidsvermindering 78%
Lucht-/kostenbesparing 55%

Specificaties

SI-eenheden Amerikaanse eenheden  
Blaaskracht21.0 N4.6 lbs
Luchtverbruik120 Nm³/h70.6 scfm
Geluidsniveau94 dB(A)
BlaaspatroonLaval
AansluitingG 1/2" 1/2"
AansluittypeVrouwelijk
Afmeting 23x33 mm 0.91x1.30 inch
MateriaalRoestvast staal
Gewicht0.0500 kg0.110 lbs
Max. temp.400 °C752 °F
Max. werkdruk1.0 MPa143.0 psi

Voordelen

Vervang open pijp12 mm1/2 inch
Geluidsvermindering [dB(A)]22 dB(A)78 %
Lucht-/kostenbesparing [Nm³/h]146 Nm³/h55 %
Voldoet aan de EU MachinerichtlijnJa

Blaaseigenschappen bij verschillende soorten druk

SI-eenheden (kPa)2004006008001000
Blaaskracht (N)9.016.925.033.240.9
Luchtverbruik (Nm³/h)60.999.8139.1176.9219.8
Geluidsniveau (dB(A))87.892.395.197.098.6
Amerikaanse eenheden (psi)406080100120
Blaaskracht (oz)44.363.281.5102.1120.2
Luchtverbruik (scfm)46.860.676.190.9109.1
Geluidsniveau (dB(A))91.092.794.495.396.7

Luchtkegelpatronen en snelheidsverdeling

SI-eenheden (mm)50100200300400500
Blaaspatroon (ø)95140190235280330
Snelheid (m/s)255203103765550
Amerikaanse eenheden (inch)248121620
Blaaspatroon (ø)3.745.517.489.2511.0212.99
Snelheid (ft/s)837666338249180164

Blaaspatroon

100 (4")
200 (8")
300 (12")
140 (5.51")
190 (7.48")
235 (9.3")