Neem contact met ons op:
+31 202623610
Ons verkooppersoneel kan u helpen met uw bestelling en met technische ondersteuning. Openingstijden zijn van 7 am – 4:30 pm.

Silvent MJ5

SILVENT MJ5: micro-nozzle van roestvast staal met centraal gat omgeven door gleuven. Brengt een geconcentreerde luchtstroom voort terwijl zowel persluchtverbruik als geluidsniveau geminimaliseerd worden. Kleine afmetingen maken deze nozzle geschikt voor toepassing in de meeste machine-designs. Voldoet aan EU Machine Directive geluidsbepalingen.
Geluidsvermindering 43%
Lucht-/kostenbesparing 17%

Specificaties

SI-eenheden Amerikaanse eenheden  
Blaaskracht1.8 N6.4 oz
Luchtverbruik10 Nm³/h5.9 scfm
Geluidsniveau79 dB(A)
BlaaspatroonGeconcentreerd
AansluitingM5x0.5
AansluittypeMannelijk
AfmetingØ5x17 mmØ0.20x0.67 inch
MateriaalRoestvast staal
Gewicht0.0020 kg0.004 lbs
Max. temp.400 °C752 °F
Max. werkdruk1.0 MPa143.0 psi

Voordelen

Vervang open pijp2.5 mm3/32 inch
Geluidsvermindering [dB(A)]8 dB(A)43 %
Lucht-/kostenbesparing [Nm³/h]2 Nm³/h17 %
Voldoet aan de EU MachinerichtlijnJa

Blaaseigenschappen bij verschillende soorten druk

SI-eenheden (kPa)2004006008001000
Blaaskracht (N)0.71.52.12.93.6
Luchtverbruik (Nm³/h)4.57.911.414.818.2
Geluidsniveau (dB(A))72.377.680.784.586.0
Amerikaanse eenheden (psi)406080100120
Blaaskracht (oz)3.55.37.08.810.5
Luchtverbruik (scfm)3.44.86.27.69.0
Geluidsniveau (dB(A))74.878.480.882.884.3

Luchtkegelpatronen en snelheidsverdeling

SI-eenheden (mm)50100200300400500
Blaaspatroon (ø)13275380106133
Snelheid (m/s)13210558413734
Amerikaanse eenheden (inch)248121620
Blaaspatroon (ø)0.511.062.093.154.175.24
Snelheid (ft/s)433344190135121111

Blaaspatroon

100 (4")
200 (8")
300 (12")
27 (1.06")
53 (2.09")
80 (3.2")